İzmit Yeşilova Şubemiz Bursluluk Sınavı Bilgilendirmesi

İzmit Yeşilova Şubemiz Bursluluk Sınavı Bilgilendirmesi

28 Mart 2020 Cumartesi günü yapılması planlanan Bursluluk Sınavımız, dünyayı etkisi altına alan koronavirüsü nedeniyle ülkemizde de örgün öğretime ara verilmesi gerekçesiyle iptal edilmiştir. 

Ancak, öğrenci adaylarımızı burs kazanma fırsatından mahrum etmiyoruz. İzmit Yeşilova Şubemizde, 2020-2021 Eğitim Öğretim dönemi kayıtlarında, açılışa özel, tüm öğrencilere %50 Burs veriyoruz. "Özel Okul Hayal Değil" sloganıyla çıktığımız bu yolda, en avantajlı kayıt fırsatlarını sizlere sunuyoruz.

30 Nisan 2020'ye kadar Ana sınıfı 11.000 TL, İlkokul 12.000 TL, Ortaokul 12.500 TL'ye MY Kolej kalitesine kayıt olabilirsiniz.

Üstelik yemek ücretini de almıyor ve öğrencilerimize hediye ediyoruz. Öğrencilerimizin bu burs oranını da okulumuzdan mezun olana kadar sürdürmeyi taahhüt ediyoruz.

Ayrıca, şu süreçte okullarda örgün eğitime verilen arayı düşünerek, öğrencilerin derslerinden geri kalmamaları için okulumuza kayıt olan tüm öğrencilere uzman kadromuzla devam eden online eğitimlerimizi açıyoruz.

"Kesintisiz Eğitim MY Kolejde; MY Kolej Artık Evinizde" sloganıyla öğrencilerimizi evlerinde de kaliteli eğitim sistemimizden mahrum bırakmıyoruz.

Bu büyük ve güçlü aileye katılmak için acele edin, hem avantajlı kayıt fırsatlarından hem de online derslerimizden faydalanın.

Bağlantıya tıklayarak Online kayıt formu oluşturun, bizi sizi arayıp bilgilendirelim:

https://kocaeli.myokullari.com/kayit-bilgi-formu